Toto poznání ve mně dozrávalo dlouho. Postupně se mi měnilo moje vnímání čaker. Čakry jsou naše největší energetická centra. Každá čakra je bránou mezi naším vnitřním a vnějším světem. To, co se odehrává uvnitř nás, se prostřednictvím čaker a energie, kterou vysílají, odráží ve vnějším, reálném světě.

Proto je kondice našich čaker tak důležitá. Čím vyšší vibrace jednotlivé čakry mají, tím lépe se nám daří v reálném světě. Každá čakra pak má na starost jinou oblast našeho života. Pokud totiž čakra začne vibrovat v nízkých vibrací, automaticky se nám to promítne do života prostřednictvím negativních zkušeností, které k nám začnou přicházet.

Pokud  přijmeme fakt, že každá z čaker je živá, podobná lidské bytosti, může to mít zásadní dopad na naše chování. Jak se chováte k ostatním lidem ? K těm, na kterých nám záleží, se snažíme chovat ohleduplně. A to po celou dobu, po celý náš život. Chceme s tím člověkem prožívat nádherné chvíle. Nechceme hádky, ani problémy.

A jak se tedy chováte ke svým čakrám? Každé vaše rozhodnutí, každá činnost, každá myšlenka, každá emoce je vlastně komunikace s vašimi čakrami. Jak s nimi komunikujete ? Snažíte se s nimi vycházet hezky, nebo jim ubližujete. To totiž rozhoduje o tom, co pak prožíváte v reálném světě.

Vaše negativní zážitky, vaše problémy, vaše nehody jsou výsledkem komunikace s vašimi čakrami. Je na čase změnit chování k vašim čakrám. Pokud chcete prožívat štěstí, zdraví a lásku musíte se k čakrám začít podle toho chovat. Čím lépe to uděláte, tím vyšší vibraci budou mít a tím lepší bude váš reálný život.

V podstatě to znamená přijmout kompletní odpovědnost za každé naše rozhodnutí, každou naší myšlenku, každý náš čin. je to nikdy nekončící cyklus. Pokud to ale budete dělat, zaručuji vám, že výsledky se dostaví.

S úctou Ilona