Reiki je poprvé zvednout hlavu……..

Reiki je poprvé vidět……….

Reiki je udělat první krok………..

Reiki je první písmenko v abecedě……….

Mnoho tzv. duchovních lidí mi říká, že Reiki je zastaralá, že už je překonaná. Jsou tu již jiné, vyšší vibrace. Ano, jsou. Přemýšlela jsem nad tím, pochybovala a pak se jen pousmála.

Namyšlení hlupáci:

Aby jste mohli psát příběhy, musíš umět jednotlivá písmena.

Aby jsi mohl běžet, musíš zvládat chůzi.

Aby jsi mohl postavit dům, musíš umět dát cihlu k cihle.

Aby jsi se mohl rozhodnout, musíš znát jednotlivé možnosti.

Chápeš ty nevědomý ?

Aby jsi mohl dosáhnout vyšších vibrací, musíš se napřed očistit, od negativních a nízkých vibrací. Musíš pochopit hlubší smysl sebe sama. Musíš pochopit, co to energie vlastně je. Odlišovat jeden zdroj energie od druhého. Musíš ovládat energii. Už to chápeš ?

Právě jsem definovala REIKI

Reiki není zastaralá, Reiki je základ všeho. Je matkou i otcem a pokud jsi na Reiki zapomněl, jsi jen nevděčným synem. Jsi ten, kdo sedí na větvi a sám ji pod sebou podřezává.

Ale nevadí, nech si svoje vyšší poslání. Já si s každým klientem stoupnu na start a provedu ho až do cíle. Cestou nás bude doprovázet Reiki . Až dojdeme společně do cíle, rozloučíme se a já si stoupnu znovu na start s dalším potřebným.

Já v sobě dál budu nosit pokoru a vděčnost, vědoma si, co je základem mého daru uzdravit nemocné. Nezapomenu, co je to udělat první krok na cestě uzdravení. Nezapomenu, že bez pevných základů, se může vše zhroutit.Já nezapomenu na Reiki.