Svět se mění. Probouzí se dávno ztracené. Rodí se síla, která vychýlí rovnováhu mužského světa a navrátí jí na svůj střed. Síla, jež nás vrátí do rovnováhy. Síla, jež ukotví jang a jing zpátky do vzájemné harmonie. V této době, v tichu, zcela bez povšimnutí se probouzí duše čarodějek. Osobně jsem jich již pár měla čest přivést zpátky na zem.

Mnoho z žen bylo ve svých minulých životech o tento dar připraveno. Církev nás pronásledovala, upalovala. jenže to jim nestačilo, museli nám ukrást duši, abychom zapomněli a nebyli schopni při další inkarnaci tuto sílu použít.

Teď , jak Gaia sílí, otevřela portál a mnoho žen získává zpátky svou moc. Čarodějky čerpají svou sílu z přírody a přírodě naopak svou sílu navrací. Tato symbióza je potřebná k probuzení lidstva. Je součástí boje temnoty a světla.Znovuzrozené čarodějky se postaví na stranu světla a donutí temnotu pokleknout.

Po boku čarodějek se totiž postaví mužští bojovníci. Muži, kteří svojí energii napnou směrem k ochraně života, rodiny, tradic. Společně vytvoří napřed pár, pak rodinu, z rodiny společenství a ze společenství povstane celý zapomenutý národ.

Modlím se za vás znovuzrozené. Modlím se, aby jste nespěchali a čerpali sílu v ústraní. Tiše k sobě volejte svého bojovníka. Neplýtvejte energií a časem na ty muže, jež nejsou skuteční. Věřte, že až přijde čas, váš bojovník si vás najde.

Čerpejte sílu ze Země, ukládejte se do náručí svých předků. Volejte čarodějky svého rodu, probouzejte skrytou sílu. Věřte jen sami sobě a svým instinktům. Protože to, že nás nemohou upálit , neznamená, že nás nechají v klidu žít.

Čekejte a až přijde čas, vyjděte na světlo bok po boku se svým bojovníkem.