Energie života je naše vnitřní síla, vnitřní energie. To ona určuje, jaký budeme mít život.  Tato síla se aktivuje naším narozením. Každý člověk má jinou hladinu životní energie.

Určitě znáte ve svém okolí lidi, kteří na co sáhnou, to se jim povede. Životem proplouvají lehce a bez překážek. Tito lidé se narodili s vysokou životní energií.

Naopak poznáme lidi, pro které je život neustálý boj a překonávání překážek. I když se snaží, pořád je stíhá. Jedna životní rána za druhou. Tito lidé se narodili s velmi nízkou životní energií.

 Proč je hladina životní energie pro nás tak důležitá ?Protože je to právě ona, která rozhoduje o tom, co se nám v životě bude dít. Ovlivňuje naše myšlení, rozhodování , pocity. A dělá to, aniž bychom si to uvědomovali.

Kolikrát už jste se pokusili změnit svůj život ? Sama jsem se o to pokoušela několikrát. Přečetla jsem snad všechny knihy o pozitivním myšlení, stanovovala jsem si priority, dělala seznam přání, prostě zkoušela jsem všechno. Krátkodobě to fungovalo, jenže po čase jsem byla tam, kde předtím, nebo ještě hůř.

Teď už chápu, proč se mi to nepodařilo. Protože ve skutečnosti jsem zůstala pořád stejná. Žádné skutečné změny se neudály. Jen se vyměnilo obsazení a rekvizity. Nic víc.

Určitě to znáte ze svého života také. Změníte práci a za čas je to jako v té staré. Změníte partnera a za čas máte pocit, že je stejný, jak ten předtím.

Důvodem je, že jste nezměnili hladinu vaší životní energie. Ta zůstala pořád stejná. Proto je i váš život pořád stejný,měníte, co chcete... partnery, práci, bydliště, kamarády.

Zákon přitažlivosti totiž reaguje na energii vašeho těla, respektive na energii každé vaší buňky. Ta je tvořena vašimi pocity a emocemi. Tedy tím, co cítíte, ne tím, co si o tom myslíte. To je to podstatné, to je ten klíč. Dokud nezměníme své pocity, to co uvnitř cítíme, nezměníme naší energii života a tím nezměníme nic. Budeme  pořád dělat ty samé chyby dokola a dokola.

 A pro ty, kteří si myslí, že to změní pozitivním myšlením svoje emoce a pocity, mám špatnou zprávu.

Energie vašich buněk je zhruba 5 000 silnější než energie myšlenky. Proto cesta k uzdravení vede skrz změnu vaší životní energie uvnitř vás.

Tato vnitřní změna se pak trvale odrazí ve vašem životě.