Toužíte po změně, ale ona ne a ne přijít ? Víte přesně, jakou změnu by jste měli udělat, ale přesto její realizaci odkládáte ? A když už se ke změně odhodláte, přijde další rána, která vás odradí ? Nemůžete přijít na žádný rozumný důvod, proč se pořád nic neděje ? Proč žádná reálná změna nepřichází ? Přestože na ní často myslíte, máte jasnou představu, jak by změna měla vypadat ? Dokonce i víte, co by jste měli pro to udělat ? Jenže přes to všechno se ve zkutečnosti nic neděje ?

V této situaci je mnoho lidí, kteří ke mně přichází. Nechápou, co se s jejich životem stalo a proč se motají v bludném kruhu. Jsou unavení, pesimističtí a nevědí, jak dál.Někteří se dokonce ocitají v pasti sebeobviňování. Viní se za to, že nemají dost odvahy, dost disciplíny. Mnohdy nám nepomáhají ani naši známí. Jejich rady jsou k ničemu a spíše nás utvrzují v tom, že je s námi něco špatně.

Ujišťuji vás, že jste naprosto v pořádku. Vinu za tuto slepou uličku, ve které jste se ocitli nesou tzv. emoční bloky. Přesněji řečeno energetická buněčná paměť organismu. Ano, i naše buňky mají paměť a na rozdíl od naší vědomé paměti jen tak nezapomínají. Pamatují si každý zážitek, každou situaci a to skrz emoci, kterou v nás daná situace vyvolala.Obzvláště silné emoční bloky vznikají v situacích, které jsme tzv. nezpracovali, nebo dokonce potlačili. Přestože my si ty situace už ani nepamatujeme, naše buňky ano.

To by nebylo zase tak nic hrozného . Problém ale je, že tyto emoční bloky mají reálný dopad na náš život. Neustále nás totiž nutí, prožívat dokola stejnou emoci prostřednictvím dalších a dalších situací, do kterých se podvědomě dostáváme. A tady je ten zakopaný pes. Pořád dokola zažíváme stejnou bolest v mnoha různých podobách. Snažíme se měnit vnější svět, místo abychom se podívali do sebe a zpracovali bolest, kterou v sobě máme.Pokud totiž odstraníme z buněčné paměti organismu tuto emoční blokádu, automaticky tak odstraníme ze svého života ty situace, které by nám tuto bolest připomínali. Tím přetneme začarovaný kruh a můžeme se pohnout dál.

Jak dělám změnu?

To je jednoduché. Pomocí reiki, přesněji řečeno druhého stupně reiki. Ta je určena právě na odstraňování těchto emočních bloků. V místě emočních bloků vám totiž neproudí energie. Mohu tak tyto místa na vašem těle snadno identifikovat a působením energie reiki na tato místa odstraním jednotlivé emoční blokády. Energie se v daném místě obnoví a díky zákonu přitažlivosti se následně uzdraví i ty situace ve vašem životě, které s daným emočním blokem souviseli.

Pokud se tedy chcete pohnout z místa, neváhejte mě kontaktovat na email : ilonarausova@centrum.cz

Hezký den Ilona