Mnoho lidí si v dnešní době uvědomuje, že jejich vztah s partnerem ( partnerkou) potřebuje uzdravení. Touží po harmonii, lásce. Přejí si, aby byli šťastní. Jedním ze způsobů uzdravení je energetické léčení. Tato forma uzdravování je velmi účinná, ať již jde o reiki, kvantovou vlnu, nebo prosté prosvětlování. Lidstvo již akceptovalo fakt, že vše je tvořeno energií. Pokud ve vztahu energie chybí, nebo je nízká, vnímáme tento vztah jako nenaplněný.Logická volba je pak začít zvyšovat vibraci tohoto vztahu a tím docílit uzdravení.

Co je to vlastně uzdravení ? Drtivá většina lidí, si pod pojmem uzdravení představuje nápravu stávajícího vztahu. A tady začíná kámen úrazu. Walter Lubeck , jeden z nejznámějších mistrů reiki říká, že vesmírná energie má svojí vlastní inteligenci. Doslova to znamená, že uzdraví daný vztah podle svého.Toto je klíčové si uvědomit. Protože velmi často se stává, že daný vztah lze uzdravit pouze jeho ukončením. Jenže většina lidí ( hlavně žen) vnímá konec jako porážku. Neakceptuje konec, jako formu uzdravení. Trvá na pokračování vztahu.

Pokud se toto stane, jdeme doslova proti silám celého vesmíru. A vesmír nám to dává na vědomí. Jak ? No tím, že se náš stávající vztah ještě zhorší. Na první pohled to vypadá, jako by léčba nefungovala. Jenže ona funguje, akorát mi to nechceme akceptovat. Takže vesmíru nezbývá nic jiného, než přitvrdit. Háže nám jednu překážku za druhou, dokud nepochopíme, že máme vztah ukončit a tím ho uzdravit.

A protože vesmírná energie nás zároveň napojuje na naše tělo, tedy emoce. Tak se emoce přidají a začnou lítat jak na horské dráze. Mnoho lidí se tak ocitá v situaci, kterou vůbec nečekali. Představovaly si, že energetická léčba jejich vztah urovná. Jsou zmatení, naštvaní a často obrací svoji zlobu na léčitele, či na danou formu léčení. Neuvědomují si, že to oni sami selhali. To oni nejsou ochotni se uzdravit, protože prostě chtěli, aby jejich vztah pokračoval. Trvají na své verzi uzdravení.Jenže vesmír je jiného názoru.

Jaký je závěr ? Pokud se rozhodnete pro energetické léčení vašeho vztahu, musíte být připraveni i na jeho ukončení. Musíte být připraveni uvěřit vesmíru, že pro vás dělá to nejlepší. Že konec je začátek něčeho nového.Mnozí z nás to říkají, ale v hloubi duše na to nejsou připraveni. Radši budou dál trpět, nebo vyhledávat další a další léčitele, navštěvovat další a další kurzy, jen aby oddálili konec. Mezitím jim život utíká mezi prsty a oni jsou stále víc a víc zklamaní a přesvědčují sami sebe, že tato léčba, tento léčitel nefunguje. Ve skutečnosti jsou to ale oni, kdo brání svému uzdravení.

S úctou Ilona