Vzdor je kritická fáze a může zcela zastavit vaše uzdravení.Je velmi důležité naučit se, co máme v této kritické fázi vzdoru vlastně dělat a pochopit, proč přišla.

Rozhodli jste se se svým životem něco udělat. Makáte na sobě, snažíte se. Denně sníte o tom, jak se Váš život změní. Jak vše už bude v pořádku. A pak prásk. Zase další překážka, něco, co vám bolestně připomene, že vás život není v pořádku a nezměnil se. Jste naštvaní, cítíte nespravedlnost. Máte pocit, že jste se snažili úplně zbytečně. Postavíte se na odpor. Všechno ve vás vře. Obviňujete všechno a všechny. Dostavila se kritická fáze vašeho uzdravení – VZDOR.

Je důležité pochopit, že vzdor je důsledek chyby, kterou jste učinili na začátku. Rozhodnutí se svým životem něco udělat totiž nestačí. Co je tedy důležité udělat ještě dříve, než se pokusíme změnit sebe a svůj život ?

Uvědomění, akceptace a smíření. To jsou klíče. Snadno se to říká, hůř dělá. Nestačí si jen zanalyzovat, co je špatně. Pokud je něco ve vašem životě špatně. Znamená to, že máte ve vaší životní energii, v buňkách ,chybný vzorec. Znamená to, že máte energetické blokády. A ty nelze změnit pouze myšlenkou. Musí dojít k buněčné změně. Musíte doslova přepsat buněčnou informaci.

A je to ještě složitější. Aby mohlo dojít k přepisu informace, musíte si přiznat, že je něco špatně. Musíte převzít plnou odpovědnost a musíte si uvědomit, že některé chyby již nelze napravit. A to je kámen úrazu. Je těžké pro každého, přiznat si, že bolest, kterou cítíme, jsme si způsobily samy. Je těžké si přiznat, že čas nejde vrátit. Je těžké přiznat, že něco prostě zůstane rozbité a nejde to spravit. 

Pokud je bolest příliš veliká, přichází fáze VZDORU. Odmítáme odpovědnost, házíme vinu na osud, okolí, lidi kolem sebe. Zpochybňujeme metody léčení, děláme všechno proto, abychom bolest zmírnili, nebo úplně potlačili. Jenže tím jenom bolest prohlubujeme a zavíráme si cestu k uzdravení. Právě tato fáze je kritická. Jen silní jedinci ji zvládnou a překonají. Jen ti silní se nakonec postaví své bolesti.Ostatní se vrátí do starých kolejí a ohluší bolest jídlem, falešným úsměvem, soustředěním se na problémy ostatních…….jen aby už nemuseli cítit bolest.

Přesto existují lidé, kteří to dokázali a mnoho z vás to ještě dokáže. Chcete-li se k nim přidat můžete. Připravila jsem pro vás přednášku na toto téma, spolu se třemi způsoby, které vám pomohou na cestě k uzdravení .

Více na  : http://ilonarausova.cz/uda

losti/

Těším se na Vás.

S úctou Ilona