Protože meditace funguje

Jak jsem již několikrát psala, příčinou našich negativních zážitků jsou emoční blokády uložené v našem těle. Správně zvolená meditace , stejně jako Reiki , dokáže tyto bloky odstranit.
Každý z bloků v našem těle v sobě nese nějakou nezpracovanou emoci např. ztrátu, zklamání, strach. Zákon přitažlivosti nám pak přináší do života takové situace, které nás opakovaně vystavují této nezpracované emoci.
Proto pak dokola prožíváme emoci strachu, zklamání .Správně zvolená meditace uvolní emoční blok a zároveň dochází k uvědomění si tohoto řekněme chybného vzorce a jeho nápravě.
Tím přerušíme bludný kruh stále se opakujících negativních situací v našem životě.

Protože můžete začít hned

Chtěla bych zdůraznit, že mým cílem není z Vás udělat mistra meditací a přivést Vás k osvícení. Mým cílem je naučit Vás, jak umět rozpoznat, emoční blok , který Vás drží v kruhu stále se opakujících negativních scénářích.
Jak tento blok uvolnit a vyrovnat se s informací, která je v něm skrytá. Navýšit si svojí životní energii, která s každým uvolněným blokem obrovsky narůstá a tím změnit vibraci Vašeho těla a začít si přitahovat situace, které budou lépe odpovídat vašim potřebám a přáním.

Závěrem

Závěrem chci říct, že jsem se do meditací zamilovala. U mých klientek jsou významným faktorem na jejich cestě k uzdravení .
Navíc stačí si osvojit jednu, nebo dvě techniky a vystačíte si s nimi na celý život.