Na první pohled jsem byla obyčejná. Stejná, jako všichni ostatní. Obyčejné dítě. Učila jsem se dobře, nevyžadovala jsem nic speciálního.

Přesto bylo ale něco jinak.Vnímala jsem lidi  jinak, než se pak ve skutečnosti chovali. Byla jsem zmatená, znovu a znovu jsem musela prožívat zklamání.

Nechci vás unavovat všemi pády, které jsem díky tomu musela prožít. Určitě je sami znáte z vlastních životů.

Podstatné je, že jsem na to přišla. Odhalila jsem svůj dar. Tím darem je schopnost vidět lidskou duši. Tato duše je naše dokonalé já. Proto mi lidé připadali tak krásní, proto jsem z nich necítila strach, proto jsem k nim měla důvěru.

Jenže jen málokdo se chová v souladu se svojí duší. Chováme se dle své osobností, která je různě pokřivená. je plná obav, strachů, chybných vzorců chování. Trvalo mi chvíli, než jsem to pochopila.

Nyní jsem již schopna vidět obojí. Jak duši, tak lidské já. Vidím ten rozdíl. Vaše duše představuje duchovno a vaše já představuje materii. Většina lidí tráví život bojem mezi těmito svými častmi. To je vyčerpávající a nevede to k absolutnímu štěstí. 

Proč to píši ? Jsem schopná tento rozdíl odstranit a učinit lidi šťastnými. Pomocí svého daru postupně dokáži krok za krokem odstranit pomyslné chyby vašeho já a sladit je s duší. Vzniká pevné spojení mezi vaším já a vaší duší. Začínáte vnímat svojí duchovní podstatu a zároveň respektovat vaše materiální já.

Tímto způsobem léčení nedochází k boji. Naopak nastává postupná harmonizace , sjednocení a rovnováha. Nemusíte volit  mezi materií a duchovnem.Poznáte jak svoje já, tak ale vnímáte i svojí duši. Vaše duše se stane průvodcem, rádcem a pomocníkem.

Jste kompletní, celiství a spojení s vesmírem. Vaše duše je nevyčerpatelným zdrojem energie a lásky. Už nebudete mít potřebu žadonit o lásku druhých, o jejich respekt a uznání.

Vše, co potřebujete, máte v sobě. Tak, jako já  a moje klientky před vámi.

S úctou Ilona

 

Napsali o mě

Co dál?

Facebook

Terapie

Přednášky

Kontaktujte mě

607 711 047

ilonarausova@centrum.cz

Jarošov nad Nežárkou

 

Odkaz na mapu ZDE.