Přednášky

Tři způsoby, jak vyléčit své čakry

Uvnitř nás existuje naše skutečné já. Je to osoba, kterou máme být. Prožít šťastný život, žít život naplno, mít pocit dokonalého štěstí.

Pokud se začneme přizpůsobovat okolí, ostatním lidem. Pokud se snažíme zavděčit a měníme sami sebe ze strachu, že nebudeme oblíbení, nebo že ztratíme lásku, oddělujeme se od našeho skutečného já. Hladina naší životní energie klesne, v našich čakrách se začínají tvořit energetické bloky. Cítíme se slabí, nešťastní, nemocní.

Energetické bloky v našich čakrách se zhmotňují v podobě našich negativních myšlenek, pocitů strachu, chybných postojů a činností, které nám ubližují. Existuje přímý vztah mezi bloky na čakrách a naším myšlením, konáním a postoji.

V první části semináře zjistíte, které z vašich čaker jsou v nerovnováze. Dozvíte se, které činnosti a myšlení  danou čakru podporují a harmonizují a naopak , kterým činnostem  a myšlení se vyhnout.

V druhé části semináře se naučíme energetickou masáž čaker. Každá čakra má na našich chodidlech energetické zakončení. Pravidelnou masáží těchto bodů lze uzdravit všechny čakry a udržovat je v dobré kondici.

Na závěr si představíme devět rovin dýchání podle tibetské nauky o správném životě. Těmito jednoduchými  meditacemi se můžete prodýchat k novému životu.