Přednášky

Při vědomé práci na svém životě  je klíčové pochopit z čeho jsme tvořeni na energetické úrovni.

Jsou to tyto 2 části :

-část s nejvyšší vibrací – nazýváme ji vyšším , duší – naším posláním je , se co nejvíce této části nás samých přiblížit, spojit se s ní a žít v souladu s ní. Je tzv. dokonalá. Její reakce, postoje, závěry jsou v souladu s námi samými.

– část s nižší vibrací – naše osobnost ( tvoří se mezi 3-5 rokem), na energetické úrovni mluvíme o tzv. životní energii, každý ji má jinak hustou.Čím je hustší, tím více jsme vzdáleni od naší duše. Tím více bolesti, utrpení, negativních pocitů, pádů zažíváme. A proč ?

Chybné vzorce chování v situacích, které dodnes nemáme správně zpracované, máme k nim pokřivený postoj např. k lásce, k zodpovědnosti, k penězům.

Na základě  tohoto chybného postoje poté chybně vyhodnocujeme situaci, volíme pro nás špatné varianty a chybné reakce. A to je důvodem našich pádů, kotrmelců a vzniku negativních situací v našich životech.

Naštěstí pro nás, se tyto nezpracované postoje projevují jako deformace na našich čakrách. Proto mnozí lidé, kteří chtějí změnit svůj život soustředí právě na uzdravení svých čaker. Čakry jsou totiž přímé energetické spojení s naším dokonalým Já. Chcete změnu ? Opravdu ? Klikněte na odkaz pod textem a můžete začít.

 

Přednášky pro veřejnost

Tři způsoby, jak vyléčit své čakry