Vidím duši, je hluboko v Zemi, na jedné noze má řetězem přivázanou kouli. Cítím bolest, je jí plná, ale jakoby si jí ani neuvědomovala. Začínám s ní mluvit :

Já : Co tady děláš ?

Duše : Musím tady tvrdě pracovat.

Já : Proč musíš tak tvrdě pracovat, někdo tě tu drží ?

Duše : Nedrží, jsem tu dobrovolně. Musíš přece tvrdě pracovat, aby jsi něčeho dosáhla.

Já : Ale, kdo ti to řekl,že cíle dosáhneš jen tvrdou prací. Nejde to jinak ?

Duše : Všichni mi to říkají. Ve školce, ve škole, rodiče, nadřízený i kolegové. Bez tvrdé práce si nic nezasloužíš. Co si nevydřeš nemá hodnotu.

Já : Jsi  hrozně unavená, zamysli se. Stojí ti to za to? Pojď se mnou, sundej si ty okovy. Vymaž všechny ta slova, všechny ty předsudky. Propusť vše, co z tebe dělá otroka. Uvědom si, že to není pravda. Není pravda, že jen dřinou dosáhneš cíle. A pokud musíš dřít, není to ten správný cíl.

Zotročená

Jak jste na tom vy? Také jste uvěřili, že musíte dřít? Že věci prostě nemohou jít snadno a pokud ano, je něco špatně? Pokud ano, máte mentalitu otroka. Tento chybný program je nám podsouván už od školky. Podvědomě si pak volíme a usilujeme o zaměstnání, na která nemáme. Místo toho, abychom rozvíjeli svůj přirozený talent. Zbytečně si stanovujeme velké cíle a opakovaně selháváme. Tím si potvrzujeme roli otroka.  A mnozí rodiče to předávají svým dětem. Ukončete to otroctví. Není to pravda. Je to jen iluze.

Tento program je velmi silný, ale dá se pomocí použití symbolů Reiki vymazat. Takže pokud už vás nebaví žít život otroka. Jsem tu pro vás. Vrátíme lehkost bytí do vašeho života .Věřte mi, není nutné trpět.

Napište mi na email : ilonarausova@centrum.cz

Ať je váš život lehký jako peříčko

Vaše Ilona