Reference

Ili jsem vyhledala na doporučení kolegyně z oboru, u které jsem schůzku od schůzky viděla obrovské skoky směrem k plnění si svých snů. Bylo to v době, kdy jsem byla zasekaná jako spoluvlastník ve firmě, která mi pro můj další směr nedávala smysl, ale zvyku a zodpovědnosti jsem ji neuměla opustit. Dané kolegyně jsem se jednou zeptala, jak ona se vymanila z bludných kruhů a zajetých nevědomých vzorců – a tak jsem se poprvé dozvěděla o reiki. V danou chvíli mě oslovily spíš výsledky, které Ilonina práce má, než samotné učení a technika reiki, ale jak naše terapie postupovaly, ocenila jsem i metodu jako takovou – harmonizující účinky reiki jsem cítila na sezení i další dny poté, zpomalení, pochopení svých pocitů, uvolnění bloků. Spousta práce je i na člověku samotném, na tom, jak poslouchá své tělo, a já díky nově naučené schopnosti poslouchat dokázala navigovat celou změnu – rozhodnutí odejít z businessu, rozvinutí vlastního hlasu, zlepšení vztahů, peněz, kvality života. Dnes je to rok od prvního sezení, mám vlastní podnikání, plním si spoustu drobných snů (koníčků) a jsem to zase já. Ilona, která mě s pomocí reiki vedla zpět k nalezení spojení s mým tělem, pochopení, co mi tělo danou chvíli říká, co je intuice a co jsou jiné hlasy, kdo jsem v tom všem já a kam se chci v životě vydat, má na procesu změny lví podíl.

Pavla Lokajová

Copywriter

Každý z nás se občas ocitne v situaci, kdy se necítí dobře hlavně po psychické stránce. Chybí mu sebedůvěra a neví, co se svým životem dál. Já se do podobné situace dostala letos na jaře. Tehdy jsem končila v původní práci, nevěděla jsem, zda zůstat na volné noze, nebo si hledat něco jiného. A co vlastně přesně chci? Tehdy mě kamarádka doporučila Ilonu Raušovou, se kterou měla skvělé zkušenosti ohledně Reiki. Po pravdě jsem tomu moc nevěřila, ale řekla si, že to zkusím.

Setkání s Ilonou bylo skvělé, ta žena mi sedla od začátku. Přímá, energická a od začátku jí bylo jasné, co mě trápí a s čím je potřeba pracovat. A protože pracuji jako redaktorka, hned jsem ji „využila“ do svého článku.

Reiki je vlastně práce s energií, není to nic uchopitelného, což mě dost odrazovala od toho, abych tomu skutečně věřila. Ovšem už při první terapii jsem cítila ten příval energie, který mi Ilona předávala ze sebe. Přišlo mi to neuvěřitelné, že se vážně něco děje, a hlavně celý den po tom jsem se cítila doslova nabytá.

Musím říci, že výsledky se dostavovaly postupně, ale jistě. Stačila jedna až dvě sezení měsíčně a můj život se začal pomalu měnit. Sama jsem si totiž uvědomila, že problém není v okolí, ale ve mně. Já sama se musím změnit a pak půjde i to ostatní. Je to hlavně o sebedůvěře, která mi vždycky chyběla a vím, že na tom budu muset stále pracovat.

A jak se to projevilo? Především v pracovním životě, když jsem konečně našla směr, kterým se chci vydat a dělám přesně to, co mě baví. A také v osobním životě, kdy si dokážu prosadit co potřebuji a nezabývat se zbytečnostmi, které stejně neovlivním. Vím, že ještě terapie od Ilony využiji, ale také mám jistotu, že to vážně funguje. A rozhodně bych tomu neuvěřila, kdybych to sama nevyzkoušela.

Martina Janovská Richterová

Redaktor, Copywriter, MAFRA

Již několik let se zabývám osobním rozvojem. Nejenom teoreticky, ale i prakticky. Díky Iloně a její práci jsem si ještě více pročistila negativní emoce a bloky z dětství, což mi pomohlo a dlouhodobě pomáhá nejenom v pracovním životě, ale především v tom osobním. Cením si toho, že terapie jsou možné na dálku, což při mém vytížení mi šetří můj životní čas. Jsem vděčná, že mi Ilona pomáhá dlouhodobě a výsledky jsou vidět. 

Lucie Cieslarová

CEO Socion.cz, Socion CZ

Jmenuji se Eliška Martynková, je mi 36 let a už 10 let žiji v Praze. Kromě denního zaměstnání v korporátu také podnikám. Poslední 4 roky jsem budovala podnikání v síťovém marketingu – a to je důvod proč jsem se rozhodla navštívit Ilonu. I přesto že jsem se celou dobu podnikání věnovala osobnímu rozvoji a snažila se na sobě pracovat, byla jsem v podnikání zaseklá. Měla jsem problém s obchodními činnostmi – konkrétně s telefonováním a dalšími prodejními technikami. Ilču mi doporučila naše společná známá, moje kolegyně a její klientka.

O reiki jako takovém jsem z počátku neměla žádné povědomí. Spadalo to pro mě do kategorie věštkyň a horoskopů – ani v jedno nevěřím. První sezení Reiki bylo náročné, protože jsem ani svými slovy nedokázala popsat problém, který potřebuji vyřešit. Respektive proč je zrovna tohle problém. Ilona mě překvapila a uklidnila svým přístupem – nechala mi prostor, abych se vyjádřila, pojmenovala své pochyby. Tím mě přesvědčila, abych ji dala šanci mi pomoct. Ulevilo se mi ze dvou důvodů: zaprvé že je způsob jak se sebou dál pracovat a zadruhé, že mě povede člověk, se kterým se při terapiích cítím bezpečně.

Naše terapie probíhaly ve většině případů osobně a ty mi také vyhovovaly. Na dálku se na mě Ilona napojila myslím jen jednou. Libí se mi, že mi Ilona osobně vše vysvětlila, řekla, co můžu očekávat, připravila mě na některé větší změny. Na Reiki jsem chodila přes rok, před nedávnem jsme terapie ukončily, protože Ilona mé čakry vyléčila. Za tu dobu se u mě změnilo hodně věcí jak v osobním tak pracovním životě. Nejpodstatnější změnou je, že jsem se naučila jak skutečně poznat, zda to co dělám, dělám proto, že to opravdu chci, nebo že se to ode mě očekává. Výsledek je, že jsem se rozhodla nepokračovat aktivně v síťovém marketingu a věnuji se teď více kreativním projektům.

Reiki jsem doporučila své sestře a s klidným srdcem bych je doporučila i dalším lidem. U sestry probíhaly terapie pouze na dálku a je s výsledky rovněž spokojená.

Eliška Martynková

Podnikatelka

Paní jsem vyhledal přes internet.Měl jsem nějaké problémy ohledně používání reiki. Naštěstí jsem padl na člověka co tomu opravdu rozumí a bylo vše vyřešeno.Takže za mě je vidět že s reiki opravdu pracuje a má bohaté zkušenosti.Osobně doporučuji.

Stejskal Pavel

seřizovač, Tyco

Co dál?

Facebook

Terapie

Přednášky

Kontaktujte mě

607 711 047

ilonarausova@centrum.cz

Jarošov nad Nežárkou

 

Odkaz na mapu ZDE.