Terapie

Pevným základem mé práce je Reiki. Konkrétně Usui Reiki. Usui Reiki je zaměřena na sebepoznávání. Obrací naši pozornost dovnitř, k nám samotným. Vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa.

Léčba Reiki je vedena tak, abychom obnovili spojení s vaším vnitřním světem. Po každé terapii stále více poznáváte, kdo skutečně jste. Nacházíte sebe sama, svojí skutečnou podobu. Postupně odstraňujeme vše, co není vaše. Odstraňujeme bolest, které jste nebyli schopni čelit. Osvobozujete se od pout, která vás svazují. Naučíte se číst sami v sobě. Naučíte se rozpoznat řeč vašich emocí, pocitů, myšlenek.

To všechno vám dodá obrovskou vnitřní sílu. Často přešlapujeme na místě, protože nevíme, kam jít dál. Pokud nevíme, kam jít, těžko se vydáme na cestu. Reiki vám otevře cestu k poznání sebe sama. Když víme, kdo jsme, cesta se sama ukáže. 

Poznejte sami sebe a cesta se objeví.

Veškeré terapie jsou vedeny s ohledem na Vaši jedinečnost. Každý z nás má jiný důvod, proč ho cesty zavedly ke mně. Cíl však máme společný – šťastný a láskyplný život. Aby se tak stalo, je třeba obnovit vaši vnitřní sílu, začít poznávat sám sebe, začít si důvěřovat a dělat ta správná rozhodnutí.  Přestože jsme tak rozdílný, uzdravení probíhá u všech podobně. Dá se rozdělit do tří fází. Jednotlivé fáze jsou popsány níže. Způsob, jakým vedu konzultace vychází z mé praxe a ze studií mnoha technik . Jde o ucelený postup tak, aby bylo dosaženo maximálního efektu

Jak terapie probíhají?

Individuálně

S ohledem na Vaší jedinečnost.

60 min

Je minimální čas terapie.

400-800 Kč

Za terapii.

Každý, kdo se kdy pokoušel o změnu ve svém životě ví, jak je těžké najít v sobě sílu začít. Můžeme sice čerpat energii zvenčí, ale ta dlouho nevydrží. Pro skutečnou a trvalou změnu je potřeba najít dostatek energie v sobě. Každý z nás v sobě má neomezenou zásobu energie, ale mnozí z nás k tomuto zdroji síly ztratili přístup. V první fázy je tedy klíčové obnovit spojení s tímto zdrojem uvnitř vás. Jakmile je toto spojení obnoveno, máte v sobě dostatek energie na změnu.

V druhé fázi začínáme postupně odstraňovat jednotlivé energetické blokády v těle. Pokaždé, když se ve svém životě potkáme se situací , se kterou se neumíme vyrovnat, reaguje naše tělo tím, že tuto nezpracovanou situaci přetvoří do energetické blokády. V místě této blokády je narušen plynulý tok energie. To má na náš život negativní dopad. Navíc jsme pořád neustále vystaveni podobným situacím, které tento blok způsobily a to tak dlouho, dokud se nenaučíme správně reagovat. S každou další situací, kterou jsme nezvládly, pak vznikají další blokády a ty stávající se zvětšují. Cílem této fáze je odstranění těchto blokád a tím i nepříjemných situací, které tyto blokády způsobují.. Tyto blokády se odstraňují pomocí Reiki. Konkrétně pomocí symbolů Reiki II stupně. Více o symbolech naleznete zde 

Cílem poslední fáze je otevření všech čaker a jejich následná harmonizace.. Čakry jsou naše nejdůležitější energetická centra. Je důležité, aby všechny čakry tvořily jeden harmonický celek. Pak se i náš život odvíjí v rovnováze a harmonii. 

Cena je stejná pro všechny fáze, délka terapie je minimálně 60 minut

Kde terapie probíhají?

Praha za 800 Kč

Ve Studiu Hortenzie na Opletalové ulici blízko Hlavního nádraží.

Jarošov nad Nežárkou za 550 Kč

V mém rodném městě.

Na dálku za 400 Kč

I to je možné. Šetří čas i peníze za přejezd.

Reference

Ili jsem vyhledala na doporučení kolegyně z oboru, u které jsem schůzku od schůzky viděla obrovské skoky směrem k plnění si svých snů. Bylo to v době, kdy jsem byla zasekaná jako spoluvlastník ve firmě, která mi pro můj další směr nedávala smysl, ale zvyku a zodpovědnosti jsem ji neuměla opustit. Dané kolegyně jsem se jednou zeptala, jak ona se vymanila z bludných kruhů a zajetých nevědomých vzorců – a tak jsem se poprvé dozvěděla o reiki. V danou chvíli mě oslovily spíš výsledky, které Ilonina práce má, než samotné učení a technika reiki, ale jak naše terapie postupovaly, ocenila jsem i metodu jako takovou – harmonizující účinky reiki jsem cítila na sezení i další dny poté, zpomalení, pochopení svých pocitů, uvolnění bloků. Spousta práce je i na člověku samotném, na tom, jak poslouchá své tělo, a já díky nově naučené schopnosti poslouchat dokázala navigovat celou změnu – rozhodnutí odejít z businessu, rozvinutí vlastního hlasu, zlepšení vztahů, peněz, kvality života. Dnes je to rok od prvního sezení, mám vlastní podnikání, plním si spoustu drobných snů (koníčků) a jsem to zase já. Ilona, která mě s pomocí reiki vedla zpět k nalezení spojení s mým tělem, pochopení, co mi tělo danou chvíli říká, co je intuice a co jsou jiné hlasy, kdo jsem v tom všem já a kam se chci v životě vydat, má na procesu změny lví podíl.

Pavla Lokajová

Copywriter

Každý z nás se občas ocitne v situaci, kdy se necítí dobře hlavně po psychické stránce. Chybí mu sebedůvěra a neví, co se svým životem dál. Já se do podobné situace dostala letos na jaře. Tehdy jsem končila v původní práci, nevěděla jsem, zda zůstat na volné noze, nebo si hledat něco jiného. A co vlastně přesně chci? Tehdy mě kamarádka doporučila Ilonu Raušovou, se kterou měla skvělé zkušenosti ohledně Reiki. Po pravdě jsem tomu moc nevěřila, ale řekla si, že to zkusím.

Setkání s Ilonou bylo skvělé, ta žena mi sedla od začátku. Přímá, energická a od začátku jí bylo jasné, co mě trápí a s čím je potřeba pracovat. A protože pracuji jako redaktorka, hned jsem ji „využila“ do svého článku.

Reiki je vlastně práce s energií, není to nic uchopitelného, což mě dost odrazovala od toho, abych tomu skutečně věřila. Ovšem už při první terapii jsem cítila ten příval energie, který mi Ilona předávala ze sebe. Přišlo mi to neuvěřitelné, že se vážně něco děje, a hlavně celý den po tom jsem se cítila doslova nabytá.

Musím říci, že výsledky se dostavovaly postupně, ale jistě. Stačila jedna až dvě sezení měsíčně a můj život se začal pomalu měnit. Sama jsem si totiž uvědomila, že problém není v okolí, ale ve mně. Já sama se musím změnit a pak půjde i to ostatní. Je to hlavně o sebedůvěře, která mi vždycky chyběla a vím, že na tom budu muset stále pracovat.

A jak se to projevilo? Především v pracovním životě, když jsem konečně našla směr, kterým se chci vydat a dělám přesně to, co mě baví. A také v osobním životě, kdy si dokážu prosadit co potřebuji a nezabývat se zbytečnostmi, které stejně neovlivním. Vím, že ještě terapie od Ilony využiji, ale také mám jistotu, že to vážně funguje. A rozhodně bych tomu neuvěřila, kdybych to sama nevyzkoušela.

Martina Janovská Richterová

Redaktor, Copywriter, MAFRA

Již několik let se zabývám osobním rozvojem. Nejenom teoreticky, ale i prakticky. Díky Iloně a její práci jsem si ještě více pročistila negativní emoce a bloky z dětství, což mi pomohlo a dlouhodobě pomáhá nejenom v pracovním životě, ale především v tom osobním. Cením si toho, že terapie jsou možné na dálku, což při mém vytížení mi šetří můj životní čas. Jsem vděčná, že mi Ilona pomáhá dlouhodobě a výsledky jsou vidět. 

Lucie Cieslarová

CEO Socion.cz, Socion CZ

Chcete se se mnou setkat nebo se na něco zeptat?